Klimatyzacja – Falenty

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem w branży inżynierii sanitarnej i klimatyzacji. Zajmujemy się projektowaniem systemów klimatyzacji, przeprowadzaniem ich montażu oraz serwisowaniem. Wykonujemy także modernizację instalacji starszych i niesprawnych. Z łatwością stworzymy projekt klimatyzacji zgodnie z indywidualnie zgłoszonymi wytycznymi oraz zapotrzebowaniem danego budynku. Naszą specjalnością są systemy klimatyzacji domowej, o niskim poborze energii i optymalnej wydajności, jak również systemy przemysłowe, nastawione na regulację temperatury powietrza wewnątrz całego zakładu pracy.

W naszych projektach wykorzystujemy rozbudowane zaplecze sprzętów i urządzeń. Tworzymy instalacje oparte na klimatyzatorach do mieszkania ściennych, kasetowych, kanałowych, podłogowych, podłogowo-sufitowych. Każde otrzymane zlecenie gruntownie analizujemy, tworząc szczegółowy projekt w najlepszym możliwym wariancie. Wykonane przez nas klimatyzacje są w pełni sprawne, a ich wydajność maleje bardzo powoli. Regularnie pomagamy Klientom z terenu Falent i innych okolicznych miejscowości, którzy pragną wyposażyć swoje budynki w najlepszej jakości systemy klimatyzacji.

Bezpiecznie, szybko i sprawnie – montaż klimatyzacji w naszej ofercie

Kluczową usługą w naszej ofercie jest montaż klimatyzacji, który realizujemy w sposób szybki i sprawny. Niezależnie czy mowa o klimatyzacji domowej czy przemysłowej, jesteśmy gotowi przeprowadzić ją bez zamykania danego budynku i przerywania ciągłości pracy. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętów, które pozwala nam szybko zgromadzić wszelkie potrzebne podzespoły i narzędzia. Montaż klimatyzacji realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, gwarantujących jego bezpieczne, kontrolowane przeprowadzenie, w sposób w pełni zgodny z projektem.

Od lat wykonujemy klimatyzacje w budynkach o różnym zapotrzebowaniu, ilości kondygnacji oraz profilu. Niezależnie od indywidualnych wytycznych, jesteśmy gotowi stworzyć system w optymalnym stopniu wydajny i ekonomiczny. Tworzymy klimatyzacje zintegrowane z automatyką budynkową, systemami rekuperacji i wentylacji, a także pompami ciepła i panelami fotowoltaicznymi. Naszym Klientom oferujemy także pomoc w ramach serwisu, przeprowadzania przeglądów oraz naprawiania usterek w obrębie klimatyzacji.

Jesteśmy specjalistami w branży, doskonale znającymi swój fach oraz aplikującymi wszystkie nowinki technologiczne w swojej codziennej pracy. Jesteśmy gotowi nieść pomoc wszystkich zgłaszającym się do nas kontrahentom prywatnym i biznesowym. Regularnie obsługujemy Klientów z Falent oraz innych miejscowości z najbliższej okolicy Warszawy.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na konkurencyjne stawki, elastyczne terminy oraz natychmiastową gotowość naszej ekipy projektowo-montażowej do niesienia pomocy. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania ofertowe, do składania których zapraszamy. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej wycenie, tworząc najlepszy projekt Państwa klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu już teraz!