Klimatyzacja

Wydajna klimatyzacja
to większy komfort!

Ciągły wzrost temperatur wywołuje odczuwalny dyskomfort,
a ciepłe wnętrza pomieszczeń zarówno w domu, czy w biurze wpływają negatywnie na nasze samopoczucie, stan zdrowia i naszą wydajność.

Urządzeniem, które pozwala na uzyskanie optymalnych warunków, jest klimatyzacja, stanowi ona idealne rozwiązanie na problemy z nagrzewającymi się wnętrzami pomieszczeń w czasie letnich upałów. Aby jednak klimatyzacja spełniała swoje zadanie, czyli była wydajna i bezpieczna, trzeba o nią odpowiednio zadbać, systematycznie dokonując jej serwisu, obejmującego szereg czynności wykonywanych dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

klimatyzacje i rekuperacje Magdalenka

Czyszczenie klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji jest obowiązkową czynnością każdego posiadacza tego urządzenia. Przynajmniej raz w roku powinno się zlecić generalny przegląd urządzenia profesjonalnej firmie, aby zapewnić sobie bezpieczne i komfortowe użytkowanie klimatyzacji. Odpowiednia dbałości o sprzęt niewątpliwie zapewni jego wieloletnie i prawidłowe działanie.

Nasz wykwalifikowany personel dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu,  diagnostyki oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach, zakładach pracy, sklepach oraz innych obiektach publicznych na terenie Warszawy i okolicy, w tym w miejscowości Raszyn. Zapewniamy kompleksowe naprawy urządzeń klimatyzacji, przeglądy okresowe, konserwację, serwisowanie w tym dezynfekcję urządzeń. Nasz regularny serwis urządzeń daje gwarancję bezpieczeństwa oraz zdrowia. Zapewniamy sprawną obsługę i cykliczną wymianę filtrów.

Twoja podróż
do komfortu

Niezależnie od pory roku, z nami zawsze możesz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem. Zaufaj ekspertom i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już dziś cieszą się idealnym mikroklimatem w swoich przestrzeniach.

Napisz do nas, a my zapewnimy Ci komfort przez cały rok.

Dzielimy się wiedzą!

Zapraszamy Cię do świata wiedzy, który ciągle się rozwija! Nasz blog to więcej niż zwykłe artykuły – to przestrzeń dla ciekawości, inspiracji i praktycznych porad.

Z ComfortON wiesz więcej!

Odwiedź nas!

Wybór odpowiedniej klimatyzacji i wentylacji powinien być świadomą decyzją. Nie ma prostszego rozwiązania, jak po prostu przetestować konkretne rozwiązanie.

Najlepiej zrobić to w naszym showroomie!