Klimatyzacja – Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem systemów klimatyzacji budynkowej dla naszych Klientów. Oferujemy im kompleksowy pakiet usług obejmujących możliwość wykonania klimatyzacji od podstaw, jak również zmodernizowania aktualnie używanego systemu. Bez problemu wykonamy projekt klimatyzacji odpowiadający indywidualnie zgłoszonym wytycznym. Zawsze dążymy do stworzenia najbardziej wydajnych i ekonomicznych projektów klimatyzacji, korzystając z szerokiego zaplecza sprzętów i podzespołów. Stosujemy klimatyzatory do mieszkania ścienne, kasetowe, kanałowe, podłogowe, podłogowo-sufitowe.

Każde otrzymane zlecenie poddajemy gruntowej analizie, tworząc dedykowany dla niego projekt. Nasze systemy klimatyzacji mogą zostać włączone w działanie automatyki budynkowej, współpracować z wentylacją, rekuperacją, pompami ciepła lub panelami fotowoltaicznymi. Bez problemu stworzymy system klimatyzacji idealnie dopasowanej do standardu konkretnego budynku oraz potrzeb jego mieszkańców. Gwarantujemy przy tym najlepszą sprawność oddawanych do użytku instalacji, wydajne działanie oraz niskie koszta eksploatacji. Systemy klimatyzacji oferujemy Klientom z Raszyna i okolic, którzy pragną cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim domu lub zakładzie pracy.

Bezpiecznie, szybko i sprawnie – montaż klimatyzacji w naszej ofercie

Montaż klimatyzacji realizujemy szybko i sprawnie, bez wyłączania danego budynku z użytku lub przerywania ciągłości pracy w danym zakładzie. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętów i podzespołów, pozwalającym na szybkie skompletowanie wszystkich niezbędnych elementów i natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Montaż przeprowadzamy w sposób dokładny, w pełni zgodny z projektem. Naszą kadrę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani w swoim fachu montażyści. Doskonale wiedzą jak rozmieścić korytka montażowe, jak przeprowadzić systemy przewodów oraz jak bezpiecznie dokonać kalibracji i rozruchu całego systemu.

Z łatwością przeprowadzimy montaż klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, zakładach pracy, lokalach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej oraz wszelkich innych. Bez problemu stworzymy klimatyzację nastawioną na oczyszczanie powietrza w domu mieszkalnym, jak również klimatyzację przemysłową, nastawioną na wydajne pochłanianie niebezpiecznych dla otoczenia związków lotnych.

Wiele lat praktyki uczyniło nas specjalistami w branży, gotowymi nieść pomoc wszystkim zgłaszającym się kontrahentom. Nasze usługi kierujemy do odbiorców z okolic Warszawy, w tym z Raszyna. Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd skłaniają coraz więcej osób do wyboru naszej oferty. Nasza pomoc jest komplementarna i w pełni profesjonalna – zajmujemy się projektowaniem, montażem, serwisowaniem systemów klimatyzacji budynkowej oraz wykonywaniem innych prac związanych z ich funkcjonowaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do składania zapytań już teraz!