Cichy okap – tego jeszcze nie było

Nie widać go. Nie słychać. Ale czuć w powietrzu jego obecność. Kuchnia, jakiej jeszcze nie było? Owszem i nie są to słowa na wyrost. Wentylator Vilpe zapewnia bowiem nie tylko bezgłośną pracę okapu kuchennego, ale też jego znacznie większą wydajność. Bez hałasu, bez nieprzyjemnych, kuchennych zapachów.  Jak to działa? Jak wygląda montaż? Dlaczego ten system jest taki skuteczny?

Cichy okap kuchenny jest cennym elementem każdego domu. A zwłaszcza tam, gdzie w kuchni tętni życie. Zapachy będące efektem przyrządzania potraw to właśnie ten problem, do którego okap został stworzony. Nie zawsze jednak okap kuchenny potrafi skutecznie wyssać wszelkie aromaty z domu w stopniu, w jakim byśmy tego chcieli. Jeżeli do tego weźmiemy pod uwagę hałas, jaki towarzyszy pracy okapu, to przestaje dziwić fakt, że na rynku pojawił się fiński wentylator Vilpe.

Idealna cisza, ogromna skuteczność

Mawiamy, że „potrzeba matką wynalazku”. Bo też bez względu na kształt, moc czy też model okap kuchenny ma to do siebie, że po kilku minutach jego intensywnej pracy wręcz huczy nam w głowie. Finowie raz na zawsze postanowili rozwiązać ten problem, budując mały, prosty i bardzo skuteczny system. Wentylator Vilpe przejmuje bowiem rolę silnika okapu kuchennego, ale dzięki umieszczeniu go na dachu praca wentylatora pozostaje dla nas niesłyszalna. To zatem system zbudowany z bezsilnikowego okapu oraz bardzo mocnego wentylatora, który zapewnia ogromny ciąg powietrza, a co za tym idzie, błyskawiczne i skutecznie odprowadzanie zapachów z domu, bez hałasu jaki towarzyszy jego pracy.

Cicha kuchnia Vilpe – jak to jest zbudowane?

To nowoczesny system, który cechuje dość duża trwałość. Mowa tu zarówno o samej konstrukcji, jak również żywotności wentylatora. Obudowa zewnętrzna  jest wykonana z polipropylenu wysokiej jakości. To gwarantuje odporność na zniszczenia będące efektem oddziaływania warunków atmosferycznych. Fiński producent zadbał oczywiście o to, aby urządzenie było odporne na bardzo niskie temperatury, ale na te egzotyczne również.

Sam montaż jest niesłychanie prosty. Rozwiązanie jest dedykowane dla każdego rodzaju pokrycia dachowego, sprawdzi się zarówno w tych starszych, jak również tych najnowszych systemach wentylacyjnych. Co więcej, średnica przewodu wentylacyjnego również nie ma tu większego znaczenia.   Siła ciągu jest naprawdę duża, bo też wydajność wentylatora jest imponująca. A takie parametry gwarantują błyskawiczne odprowadzanie zapachów z naszych wnętrz. Dzięki temu nie mają one możliwości wgryzienia się w meble, zasłony, dywany oraz inne tkaniny a po udanym obiedzie czy też kolacji możemy się cieszyć przyjemnie pachnącym domem.

Cicha kuchnia Vilpe – jakie są dodatkowe zalety?

Obok samych zapachów wentylator Vilpe odprowadza również kurz czy też wilgoć, których w kuchni podczas gotowania wcale nie brakuje, ale Ty niekoniecznie możesz to zauważyć. Montaż systemu nie wymaga konkretnej pory roku, zatem decyzję o jego montażu możesz podjąć w każdej chwili. Szybko się przekonasz, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie podejmujesz w urządzaniu swojego idealnego, ciepłego, pachnącego domu.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]