Cicha kuchnia

Poznaj cichą kuchnię

W tradycyjnym rozwiązaniu mamy silnik wentylatora, który pracuje w okapie na wysokości szafek kuchennych lub nad naszą głową.

W naszym nowatorskim rozwiązaniu systemu wentylacji – cicha kuchnia VILPE gwarantuje strefę cichej kuchni, wysoką efektywność i niski poziom hałasu za pośrednictwem silnika i wentylatora dachowego.

ComfortON to doświadczeni eksperci i gwarancja niezawodności. Sprzęt marki VILPE® wyróżnia odporność na uszkodze­nia i zmienne warunki atmosferyczne. Doświadczenie naszych instalatorów, poparte pełną autoryzacją VILPE to gwarancja profesjonalnego montażu i komfortu użytkowania cichej kuchni przez lata.

Funkcję wentylatora w okapie przejmuje niezwykle skuteczny i cichy wentylator dachowy. Jego praca, nawet intensywna, jest w kuchni praktycznie niesłyszalna.

Elementy cichej kuchni

Jako specjaliści od wentylacji i czystego powietrza, doskonale wiemy, jak ważny jest codzienny komfort podczas gotowania. Brak pary i hałasu to jeszcze większa przyjemność z gotowania — dla Ciebie i całej rodziny!

Korzyści na każdym kroku!

Twoja podróż
do komfortu

Niezależnie od pory roku, z nami zawsze możesz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem. Zaufaj ekspertom i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już dziś cieszą się idealnym mikroklimatem w swoich przestrzeniach.

Napisz do nas, a my zapewnimy Ci komfort przez cały rok.

Dzielimy się wiedzą!

Zapraszamy Cię do świata wiedzy, który ciągle się rozwija! Nasz blog to więcej niż zwykłe artykuły – to przestrzeń dla ciekawości, inspiracji i praktycznych porad.

Z ComfortON wiesz więcej!

Odwiedź nas!

Wybór odpowiedniej klimatyzacji i wentylacji powinien być świadomą decyzją. Nie ma prostszego rozwiązania, jak po prostu przetestować konkretne rozwiązanie.

Najlepiej zrobić to w naszym showroomie!