Rekuperacja Flexit

Skuteczne odzyskiwanie ciepła

Rekuperatory pozwalają na odzyskiwanie ciepła wywiewanego z budynku wraz z powietrzem. To często ignorowane źródło energii może zostać z powodzeniem wykorzystane do ogrzewania na co dzień. Pomoże obniżyć rachunki ponoszone z tego tytułu, podnosząc jednocześnie jakość powietrza, którym oddychasz.

Flexit – dostawca nowoczesnych rekuperatorów

Najważniejsze korzyści z wyboru rekuperatorów Flexit to:

– poprawa dystrybucji cieplnej,

– zwiększenie komfortu cieplnego mieszkańców,

– bieżące oczyszczanie powietrza przed jego wprowadzeniem do pomieszczeń.

Rekuperacja Flexit jest stosowana w domach jedno- i wielorodzinnych, blokach mieszkalnych, w budynkach usługowych (restauracje hotele, sklepy i centra handlowe), a także w siedzibach firm, biurowcach oraz budynkach użyteczności publicznej. W każdym z tych miejsc pozwala poprawić efektywność systemu grzewczego i obniżyć wysokość wydatków.

Rekuperacja Flexit – urządzenia sufitowe, ścienne i uniwersalne

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii rekuperatory sufitowe mogą funkcjonować bez grzałki wstępnej, co minimalizuje ilość wykorzystywanej do ich działania energii. Modele na najbardziej mroźne zimy posiadają grzałkę komfortową, obsługiwaną przez darmową aplikację na telefon.

Rekuperatory ścienne z technologią Flexit są wysoce wydajne – mogą oczyścić do 500 m3 powietrza na godzinę pracy. Emitują przy tym minimum hałasu, nie wytwarzają skroplin oraz nie wymagają stosowania dodatkowych nagrzewnic wstępnych.

Rekuperatory uniwersalne, w formie centrali wentylacyjnych, wykorzystywane są w największych objętościowo budynkach, także tych o przeznaczeniu komercyjnym. Gwarantują maksymalny odzysk ciepła oraz wilgoci (dochodzący do 90%), przy jednocześnie wydłużonej żywotności.

Rekuperacja Flexit Warszawa

Oferta Flexit jest skierowana do osób dbających o jakość powietrza i dystrybucji cieplnej w swoim miejscu zamieszkania i pracy.

Warszawa i Piaseczno oraz okolice to główne obszary działania, ich mieszkańcy mogą cieszyć się najwyższym standardem technologicznym, reprezentowanym przez nasze urządzenia, w tym rekuperatory.

Zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu w celu dopasowania oferty o Państwa potrzeb.